Oud Bestuur

2022 - 2023 SPILibuster

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Onderwijs en politiek
Buitenlandse Betrekkingen
Intern
Extern

Annabelle Jung
Robin Buijs
Lara Akande
Elena van der Klok
Anna Gruber (Lissabon & Jordanië)
Marvin Lamers
Margot Ammerlaan

2021 - 2022 SPILsterhood

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Onderwijs en politiek
Buitenlandse Betrekkingen
Intern
Extern

Samara Ahmad
Yesim Benli
Emma Breed
Marit van der Heijde
Juni Moltubak (Athene & Thailand)
Ada Haliloğlu
Josephine Bensdorp

2020 - 2021 SPILuminous

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Onderwijs en politiek
Buitenlandse Betrekkingen

Intern
Extern

Maryem Lhajoui
Anna Easton
Jurgen van der Zwet
Petra Järvimaa
Bas van der Tas (Utrecht, Den Haag, Maastricht, Rotterdam, & Amsterdam)
Renée Pietersma
Jette Boonstra

2019 - 2020 CaterSPILlar

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Onderwijs en politiek
Buitenlandse Betrekkingen
Intern
Extern

Noor Saris
Lisa Pieters
Pien Wissink
Catrin Böcher
Frits Weyne (Boedapest & Taiwan)
Niels Bosman
Gaia Gamaggio

2018 - 2019 Serial SPIL'er

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland

Onderwijs
DEBAT

Roos Neven
Leonie Andriessen
Rex van der Kruit
Nicola Otten
Marjolein Nieuwenhuijsen (Londen, Tel Aviv & Jeruzalem)
Aline de la Croix
Rick van den Brink

2017 - 2018 SPIL going strong

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland
Onderwijs
DEBAT
IRO

Thijn van der Kooi
Mindy de Jong
Laila Bennami
Annabel van Holst
Jan Willem Wesselink (Madrid & Buenos Aires)
Paul Maas
Anouk van Vliet
Martzen Groenveld

2016 - 2017 SPILisfaction

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland
Onderwijs
DEBAT

Mirthe Voppen
Sietske Couperus
Nadette Embregts
Fedde van der Herberg
Emilie de Raadt (Praag & Seoul)
Niels Park
Merle te Molder

2015 - 2016 SPILhouet

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland
Onderwijs
DEBAT

Nikki Gommers
Esmee van Meer
Evelien van Lambooij
Laura van der Plas
Lisanne Trouw (Berlijn & Washington DC)
Tristan Schyns
Ries de Moor

2014 - 2015 SPILosophie

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland

Onderwijs
DEBAT

Pepijn Knops
Kaisa de Bel
Pelle Meurink
Merel Ek
Bas de Groot (Edinburgh, Singapore, Kuala Lumpur, & Maleisië)
Victor Pak
Lianneke den Toom

2013 - 2014 SPILkyway

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland
Onderwijs
DEBAT

Josette Daemen
Florian van Altena
Jip Stam
Jaap Valkenburg
Timo van Zagten (Letland & China)
Josefien de Kool
Jesse de Jong

2012 - 2013 SPILlusie

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland

Onderwijs
Acquisitie

Hugo van Rooijen
Nouschka Auwema
Arien Klein Hofmeijer
Nicole Markslag
Lisa van de Voort (Macedonië, Kosovo, & Rusland)
Cheyen Bannenberg
Sebastiaan de Groot

2011 - 2012 SPILectric

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland
Onderwijs
DEBAT

Eva van der Helm
Lotte Westra
Joeri Beckers
Max Nederkoorn
Willemijn Boto (Warschau & Krakau, Israël)
Martine de la Haye
Paul Derikx

2010 - 2011 SPILicious

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland
Faciliteiten
DEBAT

Rick Veenboer
Stijn van den Wijngaard
Yannick Looije
Jasmijn Touw
Manon Reuters (Dublin & Belfast, India)
Eline Koopman
Justin Erkens

2009 - 2010 SPIL Royale

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland
Faciliteiten
DEBAT

Rosanne Klaver
Mels de Zeeuw
Ufuk Esmer
Pieter de Meer
Catherina Donkersloot (Kopenhagen, Jordanië)
Eline Koopman
Justin Erkens

2008 - 2009 SPILformatie

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland
Faciliteiten
DEBAT

Ivo Bronstring
Gerald van Oerle
Mario Kortman
Bernadette van der Wal
Annelot Prins (Berlijn, Parijs, & Marokko)
Pieter Verkaik
Jessica Kelder

2007 - 2008 SPILluster

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland
Faciliteiten
DEBAT

Wendy Duineveld
Iris de Graaff
Tim van de Zandt
Desi van de Laar
Minke van Velzen (Madrid, Kiev & Odessa)
Jan Dijkshoorn
Elsa Schrier

2006 - 2007 SPILluminati

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland
Faciliteiten
DEBAT

Bas Opdam
Qazal Jamali
Tessa de Rooy
Christiaan van de Griend
Abassin Nessar (Rome, Sarajevo & Belgrado)
Roland Coomans
Eveline Rijswijk

2005 - 2006 Argentum

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland

Faciliteiten
DEBAT

Roy Heynen
Simone Verschoore de la Houssaije
Laura sonnenveld
Joeri Strijtveen
Vishal Ramksoensing (Praag, Istanboel & Ankara)
Ries Kamphof
Noortje Fenne

2004 - 2005 SPILbepalend

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland

Faciliteiten
DEBAT

Annerieke Franssen
Edward Koning
Ester de Jong
Ivo Stoel
Thomas van der Valk (Kopenhagen, Slowakije & Hongarije)
Anoyk Segond von Banchet
Christel Koop

2003 - 2004 Enduring SPILdom

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland

Faciliteiten
DEBAT

Wouter den Hollander
Dunya van Troost
Gijs Moonen
Maaike van Hooidonk
Margreet Simpelaar (Genève, Estland & Letland)
Joram Wielinga
Jeffrey van Haaster

2002 - 2003 VoorSPIL

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland

Faciliteiten
DEBAT

Marloes Stammen
Wilma van Andel
Mathijs Tollerton
Maarten van Oosterom
Francine Wildenborg (Ierland, Noord Ierland & Madrid)
Jolanda van der Noll
Sebastiaan van der Lubben

2001 - 2002 High Commissioners

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland
Faciliteiten
DEBAT

Hans Klück
Nannette Schuppers
Naomi Timmer
Geertjan Wenneker
Eduard Jan Richter (Londen, Rusland)
Edgar de Burgt
Benjamin Kiebeler

2000 - 2001 'De G7'

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland
Faciliteiten
DEBAT

Patrick Meijer
Mirjam Pardijs
Mark Zuijderwijk
Arthur Vermeulen
Maarten Vodeb (Rome, Praag)
Wouter Kleppe
Tom van der Meer

1999 - 2000 SPILgoed

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland
Boekenfonds
DEBAT

Peter van de Graaf
Arjen Baak
Floris Vetter
Janneke Mulders
Frank Parlevliet (Jeruzalem)
Arne Klarenberg
Cees van Klaveren

1998 - 1999 SPIL-kwartier

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland
Info & PR
Boekenfonds
DEBAT

Lindy van de Westelaken
Annelies van Vark
Richard Berkhout
Jean Fransman
Pamela van Erve (Brussel)
Eva Folkerts
Wytse van de Berge
Paul Alfing

1997 - 1998 Bindend SPIL Advies (BSA)

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland
Info & PR
Boekenfonds
DEBAT

Sebastiaan van der Hijden
Hidde Boonstra
Yvette Haandrikman
Annemarie van de Borgh
Martijn Magermans (Washington DC)
Rebecca van Riel
Dennis van Egmond
Geeske Wilderman

1996 - 1997 SPILzucht

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland
Info & PR
Boekenfonds
DEBAT

Wouter Hankel
Tania van Dijk
Chris Devillers
Bert Brehm, Roeland Krab
Alex Schipperheijn (Zweden, Denemarken)
Nathalie van Dijk
Martijn Woudstra
Yvonne Jansen

1995 - 1996 Spilling Image

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland
Info & PR
Boekenfonds
DEBAT

Arnoud Strijker
Job van der Meer
Emma Cohen de Lara
Remco Frerichs
Boris Crijnen (Rome)
Mascha Baak
Sebastiaan Tijsterman
Maarten Vink

1994 - 1995 Stukje Werving

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland
Info & PR
Boekenfonds
DEBAT

Martin van Leeuwen
Odette Wevers
Hidde Jan Buning 
Rob Stiekema
Mariska de Groot (Ierland)
Drieske Mangnus
Frank Heinink
Gerjo van Genderen

1993 - 1994 SPILover

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland
Info & PR
Boekenfonds

Johanne Arink
Martin Rosema
Annemieke Strijers
Peter Bootsma
Walter Langezaal (Warschau, Krakau)
Wilmar van Hout
Raymond Claassen

1992 - 1993

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland
Info & PR
Boekenfonds

Machiel van Esch
Bas Ernst
Marcel van de Schelde
Michael Pelupessy, Mathyn van Zon
Danny Pronk (Londen)
Marthe Vlaskamp
Jasja van Ark

1991 - 1992

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland
Info & PR
Boekenfonds

Rolf Willemse
Annet Meijer
Petra Geurts
Renze Portengen
Sheila Winklaar (Turkije)
Irene Boonstoppel
Michèle Francke

1990 - 1991

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland
Info & PR
Boekenfonds

Edith van Ruijven
Edwin Kools
Hanneke Ackermann
Yvonne Kerkvliet
Ingried van Biezen (Madrid)
Jan-Kees Hordijk
Vincent Hoogendijk

1989 - 1990

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland
Info & PR
Boekenfonds

Bens van de Brande
Hans Buying
Martijn Boele
Marcel Hoogenboom
Joel Schoneveld (Boedapest)
Sasja Tempelman
Lütsen Janse

1988 - 1989

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Binnenland
Buitenland

Olav Haazen
Tanja Dammers
Josette de Joode
Monique Peen, Mireille Peeters
Peter van Leeuwen

Gapende Hoogten Besturen

1987 - 1988

Astrid Van der Kooij
Eugene Roberts († 2007)
Johan Langenberg
Erik-Jan van Oosterhout
Elleen van Bellen
Daan van Lent
Robert Farla 

1986 - 1987

Hidde van der Veer
Tim Verschoor
Lysander Lantain
Roland Keja
Erik Böhm
Rolien Sasse

1985 - 1986

Katinka Tukker
Theo Jansen
Eric Böhm
Patricia Verzantvoort
Patrick Vriesde

1984 - 1985

Eric Gürke
Rene Toussaint
Tosca van Vijfeijken
Daan Huizinga
Ellie van Laar (Londen en Canterbury)

1983 - 1984

Theo Bolhuis
Roel Gans (Brussel)
Casper Garos
Hans Scholten
Jacqueline de Boer

1982 - 1983

Monique Klück
Chretièn Breebaart
Biek Teeuwisse
Bart Gort
Ron Hillebrand
Jacqueline de Boer (Bonn)

1981 - 1982

Mei-Lan Goei
Geert Klaver
Jules de Vet
Robbert van Boezem
Glenn Truideman

Erenleden

D. Kaphorst († 2000)
Prof. dr. H. Daalder († 2016)
Prof. dr. J.Th.J. van den Berg
Prof. dr. A. Lijphart

LePSA Besturen

1987 - 1988

Erwin Flipse
Roland Keja
H.P. Schreinemachers
Jeanette Seppen
Arco Timmermans

1986 - 1987

Eric Böhm
Theo Bolhuis
Daan Huisinga
Rob Reynders
Rollien Sasse
Tim Verschoor

1985 - 1986

Frederik den Haan
Rob Reynders
Hans Scholten
Jaap de Vries
Dirk-Jan van Werkum

1984 - 1985

Frederik den Haan
Levert-Jan Laarman
Hans-Martien ten Napel
Hans Scholten
Dirk-Jan van Werkum

1983 - 1984

Frederik den Haan
Ron Hillebrand
Hans Scholten
Jaap de Vries
Dirk-Jan van Werkum

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial